Hoş Geldiniz!

Bizimle kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesajlar gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol

Fivem Nasıl Yüklenir?

Byharst

Göktuğ
Yönetici
FiveM Nasıl Yüklenir: Adım Adım Rehber

ezgif.jpg

Adım 1: FiveM İndirme

1. FiveM resmi web sitesine gidin: .
  2. Ana sayfada, genellikle "İndir" veya "Download" gibi belirgin bir bağlantıya tıklayın.
  3. Bilgisayarınız için uygun olan işletim sistemini (Windows, Linux veya macOS) seçin.
  4. İndirme işlemini başlatmak için uygun seçeneği tıklayın ve bekleme işlemini tamamlayın.
Adım 2: FiveM Kurulumu
  1. İndirilen dosyayı açın (genellikle "FiveM.exe" veya benzer bir dosya adı olabilir).
  2. Kurulum sihirbazını izleyin ve yükleme işlemini başlatın.
  3. Yükleme sırasında, gerektiğinde lisans sözleşmesini kabul edin ve kurulum seçeneklerini belirleyin (genellikle varsayılan ayarlarla devam edebilirsiniz).
  4. Kurulum tamamlandığında, FiveM Launcher'ı başlatmak için masaüstünde veya başlat menüsünde bulunan kısayol veya simgeyi kullanın.
Adım 3: FiveM Başlatma ve GTA V Hesabı Eşleştirme
  1. FiveM Launcher'ı başlatın.
  2. İlk kez başlattığınızda, bir GTA V hesabı oluşturmanız veya mevcut bir hesabınızı kullanmanız istenebilir. İlgili adımları takip edin.
  3. Hesabınızı başarıyla oluşturduktan veya oturum açtıktan sonra, FiveM Launcher'ı kullanarak GTA V çok oyunculu modunu başlatın.
Adım 4: FiveM Sunucularına Bağlanma
  1. FiveM Launcher'da, sunucu listesini görmek için "Sunucular" sekmesine gidin.
  2. Bir sunucu bulduğunuzda, bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçin ve "Bağlan" düğmesine tıklayın.
  3. Sunucu kurallarını okuyun ve kabul ederseniz, sunucuya otomatik olarak bağlanacaksınız. Bağlandıktan sonra, GTA V içinde sunucuda oynamaya başlayabilirsiniz.
Bu adımları izledikten sonra, FiveM'i başarıyla yüklemiş ve GTA V çok oyunculu modunda sunuculara bağlanmış olacaksınız. Ancak, FiveM kullanırken daima güvenlik önlemlerini almak önemlidir ve güvenilir kaynaklardan indirme yapmak önemlidir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar